Art director – menedżer i przywódca, masterclass

Jeśli myślisz o karierze jako art director albo już pełnisz tę rolę, zapisz się na szkolenie – skonfrontuj swoje pomysły i wyobrażenia z innymi uczestnikami oraz z prowadzącym!

 

Kiedy i gdzie:

23 i 24 listopada, Krakowski Park Technologiczny (ul. Podole 60, Kraków)

 

Dla kogo:

art director, concept artist, 2D artist, 3D artist

 

Koszt:

1050 PLN netto

 

Jeśli w całym cyklu Digital Dragons Workshops wezmą udział co najmniej trzy osoby z Twojej firmy – otrzymasz zniżkę w wysokości 20% na każde zajęcia!

Zapisz się

Zapisz się na warsztaty

Godzina
Tytuł
Opis
Mentor
Od:09.00Do:16.00
  • Krakowski Park Technologiczny

Art director – menedżer i przywódca, masterclass

23-24.11.2023

  • #Digital Dragons Workshops
  • #Art director
  • #Masterclass

Jeśli tworzysz na co dzień wirtualny kurz, ogień i dym, ale chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia, to zapraszamy cię na warsztaty z Niagary w Unreal Engine 5, narzędzia przydatnego w zawodzie projektanta VFX.

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Program

Wizja artystyczna to podstawa dobrej gry komputerowej, ale jej zastosowanie w praktyce musi wiązać się z kompromisami – sztuka ich nie lubi, ale dział sprzedaży bardzo. Pogodzenie różnych interesów i zachowanie balansu pomiędzy koncepcją, jakością i kreatywnością a użytecznością czy oczekiwaniami klientów to zadanie odpowiedzialne i niewdzięczne. Wtedy na scenę wkracza art director, który sprawuje pieczę nad całościowym przekazem artystycznym.

 

Jest to z pewnością bardzo odpowiedzialna rola. Zarządzanie zasobami, a także dawanie feedbacku, wymaga odpowiedniego doboru słów, skilli oraz wiedzy eksperckiej. Art director to jednoosobowa brygada specjalna, która musi łączyć w sobie kompetencje różnych działów i znać się nie tylko na materii swojej pracy, ale przede wszystkim na ludziach.

 

Jeśli myślisz o karierze jako art director albo już pełnisz tę rolę, zapisz się na szkolenie – skonfrontuj swoje pomysły i wyobrażenia z innymi uczestnikami oraz z prowadzącym!

Pamiętaj! Jeśli w całym cyklu Digital Dragons Workshops wezmą udział co najmniej trzy osoby z Twojej firmy – otrzymasz zniżkę w wysokości 20% na każde zajęcia!