Produkcja

Warsztaty będą platformą do dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Samo „mięso”. Poznasz realia, w jakich operują koleżanki i koledzy z branży, a mentor podzieli się swoją wiedzą w dziedzinie zarządzania.

 

Kiedy i gdzie:

14 i 15 grudnia 2023, Krakowski Park Technologiczny (ul. Podole 60, Kraków)

 

Dla kogo:

Producent, Game Designer

 

Koszt:

1050 PLN netto

 

Jeśli w całym cyklu Digital Dragons Workshops wezmą udział co najmniej trzy osoby z Twojej firmy – otrzymasz zniżkę w wysokości 20% na każde zajęcia!

Zapisz się

Program

Do stworzenia każdej gry potrzebny jest szereg kreatywnych osób. Ich pomysły koniecznie trzeba jednak połączyć w sensowną całość, choćby poprzez selekcję wdrażanych rozwiązań czy prowadzenie sprawnej komunikacji. Tym zajmuje się właśnie producent.

 

W branży gier jego rola jest często pomniejszana, zwłaszcza w mniejszych studiach. Tymczasem zarządzanie pracami studia czy tworzenie korelacji na linii kreacja-produkcja są działaniami koniecznymi, by zgrać potencjał pracowników oraz zadowolić wydawcę.

 

Jeśli zajmujesz się produkcją gier profesjonalnie, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z liczby i skali wyzwań, z którymi producent musi zmagać się w codziennej pracy. O tym, co robić i jak się przygotować, by stawić im czoła, posłuchasz podczas naszych warsztatów!

Zapisz się na warsztaty

Godzina
Tytuł
Opis
Mentor
Od:09.00Do:16.00
  • Krakowski Park Technologiczny

Produkcja

14-15.12.2023

  • #Digital Dragons Workshops
  • #Produkcja

Warsztaty będą platformą do dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Samo „mięso”. Poznasz realia, w jakich operują koleżanki i koledzy z branży, a mentor podzieli się swoją wiedzą w dziedzinie zarządzania.

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Pamiętaj! Jeśli w całym cyklu Digital Dragons Workshops wezmą udział co najmniej trzy osoby z Twojej firmy – otrzymasz zniżkę w wysokości 20% na każde zajęcia!